Rokas Ambrazaitis

Rokas Ambrazaitis

Architektūrinės vizualizacijos

Esu kvalifikuotas architektas, tačiau dar pirmųjų studijų pradžioje išryškėjo potraukis vizualiniam menui ir 3D pasauliui. Todėl šiuo metu aš kartu su komanda siūlau šias paslaugas: interjero, eksterjero, vizualizacijas iš paukščio skrydžio, interjero projektavimą, 3D butų planų rengimą ir video kūrimo (architektūrine tematika) paslaugas.

Kiekvieną iš mūsų išskirtiniu padaro keli dalykai, tai besąlygiškas atsidavimas darbui, meilė, pagarba klientui ir siekis padaryti geriausiai. Kūrybiškumas, punktualumas, išsilavinimas, tobulėjimas taip pat labai svarbios mūsų vertybės.
Patirtis, mūsų nuomone, skaičiuojama ne metais, o nuveiktais darbais, kuriuose, kaip išskirtinis bruožas yra estetika, vyraujanti harmonija tarp žmogaus gyvenamosios erdvės ir jo daiktinės aplinkos.

Daugiau, kaip 4 metai dirbau laisvai samdomu vizualizacijų specialistu. Tais metais teko daug ko išmokti tarptautiniu lygmeniu. Užmegzta daugybė kontaktų su Australijos, Kanados, Afrikos projektuotojais, architektais ir įvairiomis įmonėmis. Būtent tuo metu įgyvendinta apie 100 vizualizacijos projektų. Paskutinis mūsų projektas, kuriuo labai džiaugiamės, tai  Chevrolet salono Kanadoje interjero projektavimas ir vizualizavimo sprendiniai.
Pastaraisiais metais, subūrus komandą ir pavadinus ją „Pixel Guardian“ pradėjome dirbti su Lietuvos statybų, nekilnojamo turto ir marketingo rinka. Tai yra nuo įvairių personalinių interjerų kūrimo iki stambių vizualizacijos projektų. Kol kas esame bendradarbiavę su tokiomis įmonėmis, kaip UAB „Re/house“, UAB „Grandas“, UAB „Lexita“, UAB „Novolex“, UAB „Netvork Solutions“, UAB „Geogrupė“.

Teikiamos paslaugos:

  • Interjero kūrimas ir vizualizacijos;
  • Eksterjero vizualizacijos;
  • Vizualizacijos iš paukščio skrydžio (nuo gyvenamojo namo gamtinės aplinkos iki viso kvartalo, ar miesto vaizdo);
  • 3D butų planų rengimas;
  • Architektūrinių video kūrimas.

Pasiekimai:

  • Projekto pristatymas tarptautiniame (IFLA) konkurse.

Kontaktai