Lina Juozapavičiūtė

Lina Juozapavičiūtė

Tinklaraščių kūryba, straipsnių rašymas

Labai daug laiko skiriu rašybai ir kūrybai, beto daug domiuosi tinklaraščių kūryba. Taigi, turiu daug patirties šioje sferoje, dirbu nuotoliniu būdu upwork.com svetainėje, turiu gerus reitingus. Taip pat, rašau tekstus ir anglų kalba, galiu įterpti nuorodas, paveikslėlius, video klipus, visada pristatau darbus laiku. Svarbiausia, užtriktinu, kad mano tekstai nėra plagiatai, naudoju sistemą, kuri patikrina plagiatus.

Dažniausia paslauga, kurią teikiu - teksto rašymas, SEO tekstai. Daug dirbu su SEO tekstais anlgų kalba, taigi, ir lietuvių kalba neturėtų būti sunku. Žmonės taip pat į mane kreipiasi, jeigu reikia parašyti straipsnį jų tinklaraščiui, ar net pardavimo tekstą. 

Dirbu upwork.com svetainėje jau apie metus, prieš tai dirbau freelancer.com svetainėje. Daug dirbu ir individualiai. Taip pat, kuriu ir savo tinklaraštį, kuris greitai bus prieinamas visiems. 

Žiūriu daug kursų internetu apie SEO tekstus. Beto, peržiūrėjus labai daug mokomųjų video klipų youtube,com. Esu skaičiusi daug knygu apie sėkmingus autorius, kurie pradėjo būtent nuo darbo kaip freelancer. 

Didžiausias mano pasiekimas dar tik yra vykdomas. Kaip minėjau anksčiau, kuriu savo tinklaraštį (blogą), kuris turi būti paleistas nuo naujų metų. Tai bus mano didžiausias pasiekimas kolkas. 

 

Darbo pavyzdžiai:

Tikslinta_Dirbalaisvai_vartotojo_registracijos_anketa (2018-01-03)

Žemės riešutų sviesto nauda sveikatai

Kontaktai