Laisvai samdomų specialistų atsiliepimai apie Dirbalaisvai.lt

Tai puikus būdas laisvai samdomam specialistui save pristatyti ar priminti apie save senam klientui. Jau kitą dieną, po mano aprašymo pasirodymo Dirbalaisvai.lt portale, gavau keturias užklausas dėl darbų, dar kita diena – dar tris. Tikiuosi tos uzklausos išsivystis į ilgalaikį bendradarbiavimą.
Tomas Gruzdys (Groozdas)

Tomas Gruzdys

Grafinio dizaino specialistas
Dirbalaisvai.lt skiriasi nuo kitų panašių projektų - kūrėjai rūpinasi, kad projektas taptų žinomas, patikimas ir gerbiamas, o užsiregistravę vartotojai gautų užsakymus. Be to, Dirbalaisvai.lt užtikrina laisvai samdomų profesionalų kokybę – nors buvimas Dirbalaisvai.lt kataloge kainuoja, iki šiol visų specialistų darbai labai aukšto lygio.
Roman Ustinovič

Roman Ustinovič

Interneto svetainių kūrimas
Manau, kad šis projektas atvers akis daugumai užsakovų ir pastarieji ilgainiui supras, kad rinkoje veikia ne tik garbingos reklamos agentūros, bet ir pavieniai laisvai samdomi profesionalai. Pagaliau ir mažiausi užsakovai galės susikurti kažką gražaus už mažesnius kaštus.
Vytautas Petrašiūnas

Vytautas Petrašiūnas

Reklamų adaptacija - reklaminiai tekstai
Po registracijos Dirbalaisvai.lt portale pastebėjau, kad padaugėjo mano internetinio tinklalapio lankytojų skaičius. Po savaitės sulaukiau pirmojo užsakymo, o po jo sekė dar keturi. Iki šiol buvau gavusi vos keletą animacijos užsakymų iš Lietuvos, o Dirbalaisvai.lt padėjo rasti klientų ir užsiimti man maloniausiu darbu – kurti animaciją.
Šio projekto dėka mano darbai tapo pastebėti. Tikiu, kad projektas padės rasti daugiau užsakovų, kurių norus atitiks mano kūrybos braižas.
Milda Čergelytė

Milda Čergelytė

Rūbų dizainerė
Smagu, kad „Dirbalaisvai“ galiu ne tik skelbti apie save, ar atnaujinti nuotraukų galeriją, bet ir pasidalinti su savo profesine veikla susijusiomis naujienomis, kurios būna išplatintos populiariausiuose socialiniuose tinkluose.
Aušra Osipavičiūtė

Aušra Osipavičiūtė

Mados fotografija
Keletą metų asmeniniu treneriu dirbau užsienyje. Dabar pradėjau savo paslaugas teikti ir lietuviams. Dirbalaisvai.lt projektas – tai puiki reklama potencialiems klientams iš Lietuvos.
Remigijus Bimba

Remigijus Bimba

Asmeninis treneris
Laisvai samdomų konsultantų panaudojimas ženkliai sumažina įmonėms naudingų projektų kainą, kas ypač svarbu dabartinio ekonomikos sunkmečio laikotarpiu.
Česlovas Ratkevičius

Česlovas Ratkevičius

Verslo valdymo sistemos
Tikiu, kad šis projektas padės man būti pastebėtam klientų, kuriems reikalingas aš ir mano patirtis.
Robertas Ulinskas

Robertas Ulinskas

Marketingo konsultacijos