Asta Garbulytė

Asta Garbulytė

Verslo konsultacijos investicijų verslui ar verslo pradžios klausimais

Verslo konsultacijos investicijų verslui ar verslo pradžios klausimais. Verslo planų rengimas, analizė ir konsultavimas. Investicinių projektų rengimas. Taip pat teikiu konsultacijas ruošiantis pradėt verslą pagal franšizės modelį.

Asta sąžiningai ir greitai atlieka darbus. Jos didžiausia patirtis – sėkmingai pradėtas ir vystomas savas verslas.

Teikiamos paslaugos:

  • Padeda sukonkretinti ir išgryninti verslo idėją.
  • Atlieka išsamų rinkos vertinimą: vartotojų poreikiai, paklausa, konkurencingumas. Analizuoja mikroekonominę ir makroekonominę aplinkas.
  • Pateikia prognozinius skaičiavimus (pesimistinį-optimistinį-realistinį variantus)
  • Atlieka pagrindinių finansinių rodiklių vertinimą bei analizę.

Pateikta informacija padeda įvertinti kokio dydžio investicijos verslui reikalingos ir padeda investuotojams nuspręsti investicijų į verslą efektyvumą.

Patirtis:
UAB FMĮ „Orion Securities“ - Įmonių ir projektų finansinė analizė, rinkų analizė, įmonių finansinių modelių sudarymas ir vertės nustatymas, kiti įmonių finansų ir buhalterinės apskaitos darbai. Įmonių ir investicinių fondų finansai, apskaita ir monitoringas.
Didžiausia patirtis, tai sėkmingai praeiti verslo pradėjimo ir įkūrimo etapai.

Išsilavinimas - Tarptautinis ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas – ekonomikos bakalauras.
UAB „Advanced Advice“ – dalyvavimas projektų rengimo akademijoje, įgyta daugiau praktinių žinių bei įgūdžių rengiant bei įgyvendinant investicinius projektus.
Praktika APB „Apranga” - pagrindinių finansinių rodiklių analizė, įmonės veiklos (situacijos) analizė, įmonės vertės nustatymas, akcijų rinkos analizė bei tikrosios akcijų vertės nustatymas.

Katalogo kategorijos:

Vadyba Verslo konsultacijos

Kontaktai

  • Būsena: Laisvas
  • Skype: garbasta